Titles you rated
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 3.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
IdaRated ★ 3.5
PreciousRated ★ 4.0
GyeongjuRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 2.5
Holy MotorsRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.0
Rust and BoneRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
ShameRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0