Titles you rated
Eternal LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0- New my fair PrincessRated ★ 3.5
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0