Movies
Ratings
247
CallRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5