Movies
Ratings
272
Batman BeginsRated ★ 4.5
Fist of LegendRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
The RaidRated ★ 4.0