Titles you rated
The Ugly TruthRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
A Cruel AttendanceRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 1.5
11 A.M.Rated ★ 4.0