Series
Ratings
235- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5- Good BoyRated ★ 2.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0