Movies
Ratings
449
Conduct ZeroRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0