Titles you rated
- FamilyRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- The ClubhouseRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0