Movies
Ratings
394
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0