Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5