Movies
Ratings
29
Surf's UpRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0