Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Page TurnerRated ★ 3.5
Infinite PowerRated ★ 3.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0
We Broke UpRated ★ 1.5
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 2.0
Melody of LoveRated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 2.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 3.0