Titles you rated
Modern TimesRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0- Baby's Day OutRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Almost LoveRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
HandphoneRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0