Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
OblivionRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0