Series
Ratings
27
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5