Movies
Ratings
40
District B13Rated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
102 DalmatiansRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Lady and the TrampRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0