Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0