Movies
Ratings
81
The AttorneyRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
The CallRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
RushRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
SafeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0