Titles you rated
The WhaleRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0