Titles you rated
The Big SwindleRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0
The Kids Are All RightRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5