Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
Dick Johnson Is DeadRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5