Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
RawRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 1.5
The Sheriff In TownRated ★ 1.5
Pearl HarborRated ★ 4.0