Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0- 끝사랑Rated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 1.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 1.5
LTNSRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
LookismRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5