Series
Ratings
11
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5