Movies
Ratings
885
The HimalayasRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5