Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0