Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5