Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Kidnapping DayRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
The FableRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0