Series
Ratings
67
Tantei Gakuen QRated ★ 2.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5