Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.0
The PiratesRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0