Titles you rated
The Night OwlRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
FreshRated ★ 3.0
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 1.5- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.0
Pokémon the Movie: Story of EveryoneRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 1.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.0