Titles you rated
- KakeguruiRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 0.5