Titles you rated
BlindnessRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 4.0