Series
Ratings
36
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0