Titles you rated
- SinglesRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0