Titles you rated
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0