Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0