Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The CobblerRated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0