Titles you rated
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Sharp3Rated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0