Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0