Series
Ratings
84
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
GothamRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 0.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
GothamRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0