Titles you rated
The UnjustRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 1.0
A PromiseRated ★ 1.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 2.0
Under SiegeRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.0
Rocky IIIRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 2.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 4.0