Series
Ratings
43
CSI: MiamiRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
HERORated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 2.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 5.0