Movies
Ratings
20
Cats & DogsRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0