Movies
Ratings
274
Get OutRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5