Titles you rated
Late AutumnRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
CarsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
R-PointRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0