Series
Ratings
73
H.I.TRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 0.5
Dear HeavenRated ★ 1.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 0.5
The King's DoctorRated ★ 0.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0