Movies
Ratings
822
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0