Movies
Ratings
20
QuickRated ★ 3.0
HopeRated ★ 1.0
RED 2Rated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0