Movies
Ratings
127
Marriage BlueRated ★ 5.0
Steal My HeartRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Girl by GirlRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.0